Bieg Sylwestrowy 2016

Jakuszyce Bieg Sylwestrowy 2016

Jak spędzić Sylwester 2016? Bal? Lubisz biegać? Stowarzyszenie Bieg Piastów zaprasza na Bieg Sylwestrowy 2016 –  na nartach lub bez nart (do wyboru). Start tuż przed północą 31 grudnia 2016 roku na Polanie Jakuszyckiej w Szklarskiej Porębie.

Nie ma pomiaru czasu, a długość trasy biegu to około 7 km – meta na Polanie Jakuszyckiej, gdzie na uczestników czekać będzie muzyka i ognisko z kiełbaskami. Będą też oczywiście pamiątkowe medale oraz konkurs z nagrodami za najpiękniejsze przebranie. Przebrania są więc mile widziane, ale nie są obowiązkowe. Zwycięzcy zostaną uhonorowani na podium. To będzie jedyna dekoracja tej nocy.  Można wybrać na bieg na nartach lub bez nart (jeśli nie będzie śniegu – wszyscy pobiegną bez nart). Jeśli śnieg dopisze – narciarze wystartują o godz. 23.50, a biegacze w butach siedem minut później.

Zapisy

Zapisy na Bieg Sylwestrowy poprzez stronę – http://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=2634. Wpisowe w pierwszym terminie (do końca października) to 60 złotych.

Informacja na podstawie oficjalnej strony miasta Szklarska Poręba – http://www.szklarskaporeba.pl/

Polecamy

Świeradów Zdrój noclegiŚwieradów Zdrój noclegi